Hij is getrouwd met Icke Gebels.
Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1653 te Noordbroek.
Kind(eren):
Notities over Gosen Hindriks
R.A. Noordbroek 11-04-1655
Claes Engelberts, Toncko Sebens en Ouke Egberts vm en voogden over de kinderen van Claas Saspers en Barbara, verk. aan Gosen Hindricks en Ike huis, voor desen door Albert Sebens bewoond, Noordbroekerhamrick.
R.A. Noordbroek 18-07-1656
Gosen Hindricks en Ike schuldig aan Haijo Alles en Anneke 200 d.
R.A. Zuidbroek 28-04-1661
Greete Jaspers wed. Eggo Berents, Jan Jans Breeboom, Hindrick Berents en Geebel Jans vm en voogden over de kinderen van zal. Eggo Berents en Stine en Jan en Hindrick Egges, verkopen aan Egbert Jans op de Meeden enGoosen Hindricks in Broecksterhamrick een huis in Tussenloegen.
R.A. Zuidbroek 28-04-1661
Goosen Hindricks blijft hun 200 gulden schuldig, zwager van Egbert Jans.
R.A. Noordbroek 09-03-1663
accoord. Jacob Jans, Hindrick Jans Stipper en Jan Carstiens vm en voogden over de kinderen van Goosen Hindricks en Ike (nl. Hindrick, Egbert en Hantke) verk. aan Goosen Hindricks en Anne, vader en stiefmoeder, huis etc.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.