Stamboom Douma » Eleonora van Oostervant

Persoonlijke gegevens Eleonora van Oostervant 


    Gezin van Eleonora van Oostervant

    Zij is getrouwd met Beerwout I van Egmond.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Beerwout II van Egmond  1094-1158 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eleonora van Oostervant?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Eleonora van Oostervant

    Eleonora van Oostervant



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Eleonora van Oostervant



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Oostervant


    De publicatie Stamboom Douma is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.H.Douma, "Stamboom Douma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-douma/I13859.php : benaderd 3 januari 2026), "Eleonora van Oostervant".