De temperatuur op 16 augustus 1970 lag tussen 12,0 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
25 april » De Belgische wielrenner Georges Pintens wint de vijfde editie van de Amstel Gold Race.
12 juli » De RA II van de Noorse antropoloog Thor Heyerdahl bereikt het West-Indische eiland Barbados na in 57 dagen de afstand van 6200 kilometer tussen Afrika en Midden-Amerika te hebben afgelegd.
29 september » Opening Nieuwe IJsselbrug over de IJssel bij Zwolle.
17 november » Luitenant William Calley moet terechtstaan voor de massamoord in My Lai.
3 december » Bezoek van Paus Paulus VI aan Jakarta in Indonesië.
3 december » Na een gijzeling van 60 dagen door het Front de Libération du Québec, wordt het Britse handelscommissielid James Cross vrijgelaten.
Dag van begraven 18 december 1970
De temperatuur op 18 december 1970 lag tussen 3,6 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J.H.Douma, "Stamboom Douma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-douma/I12571.php : benaderd 5 januari 2026), "Jan Sipke Halbe Heercos Slager (± 1952-1970)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.