Stamboom Doppenberg » Rikje van de Kamp (1903-1967)

Persoonlijke gegevens Rikje van de Kamp 

  • Zij is geboren op 27 januari 1903 in Barneveld Gld.
  • (Begraafplaats) in het jaar 1967.
    Begraafplaats Weserveld
    Leemweg Terschuur
    Zerk id-nummer219056
    Begraafplaatsnr.429
    (Plaats)aanduiding0233
  • Zij is overleden op 18 mei 1967 in Amersfoort Utr, zij was toen 64 jaar oud.
  • Zij is begraven in Terschuur gem. Barneveld Gld.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 oktober 2012.

Gezin van Rikje van de Kamp

Zij is getrouwd met Evert van Veen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Voorouders (en nakomelingen) van Rikje van de Kamp

Rikje van de Kamp
1903-1967



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 januari 1903 lag tussen 5,6 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 18 mei 1967 lag tussen 2,9 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 10,4 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 21 april » Staatsgreep door militairen onder leiding van kolonel Georgios Papadopoulos in Griekenland, koning Constantijn II gaat in Italië in ballingschap, begin kolonelsregime.
    • 12 mei » De gehele Avrobode wordt opgenomen in de Televizier, het andere blad van de AVRO-omroep.
    • 22 mei » Het warenhuis Innovation in het centrum van Brussel brandt volledig uit. Het is de meest rampzalige brand in de Belgische geschiedenis met 323 doden en vermisten en 150 gewonden.
    • 10 juni » Kroonprinses Margrethe II van Denemarken trouwt met Henri de Laborde de Monpezat.
    • 15 augustus » Apostolische Constitutie Regimini Ecclesiae Universae van paus Paulus VI tot reorganisatie van de Romeinse Curie.
    • 3 september » Zweden schakelt over van links- naar rechtsrijden, (zie Dagen H).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1893 » Willy Böckl, Oostenrijks kunstschaatser († 1975)
  • 1900 » Hyman Rickover, Amerikaans admiraal († 1986)
  • 1908 » Émile Binet, Belgisch atleet († 1958)
  • 1910 » Abe Aaron, Canadees-Amerikaans jazz-klarinettist en -saxofonist († 1970)
  • 1910 » Edvard Kardelj, Sloveens politicus en partizaan († 1979)
  • 1912 » Arne Næss, Noors filosoof († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Kamp


De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I8814.php : benaderd 26 januari 2026), "Rikje van de Kamp (1903-1967)".