Stamboom Doppenberg » Gerardus Antonius Teunissen (1864-1903)

Persoonlijke gegevens Gerardus Antonius Teunissen 

  • Hij is geboren in het jaar 1864 in 's Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland.
  • Beroep: Waterfitter.
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1888.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
    Algemeen Toegangnr: 123
    Inventarisnr: 07487
    Gemeente: Kampen
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 131
    Datum: 11-10-1888
    Bruidegom Gerardus Antonius Teunissen
    Leeftijd: 24
    Geboorteplaats: 's Gravenhage
    Bruid Jacoba Sel
    Leeftijd: 21
    Geboorteplaats: Kampen
    Vader bruidegom Theodorus Johannes Teunissen
    Moeder bruidegom Anne Pompe
    Vader bruid Willem Sel
    Moeder bruid Hendrika van Sloten
  • Hij is overleden in het jaar 1903, hij was toen 39 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juli 2009.

Gezin van Gerardus Antonius Teunissen

Hij is getrouwd met Jacoba Sel.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1888 te Kampen, Overijssel, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem Teunissen  1890-????
  2. Hendrika Teunissen  1892-1893

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Antonius Teunissen

Gerardus Antonius Teunissen
1864-1903

1888

Jacoba Sel
1867-1943


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 oktober 1888 lag rond de 10,1 °C. Er was 3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.

Over de familienaam Teunissen


De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I6365.php : benaderd 1 januari 2026), "Gerardus Antonius Teunissen (1864-1903)".