Stamboom Doppenberg » Jacoba Sel (1867-1943)

Persoonlijke gegevens Jacoba Sel 

  • Zij is geboren op 15 september 1867 in Kampen, Overijssel, Nederland.Bron 1
  • Woonachtig:
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1888.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
    Algemeen Toegangnr: 123
    Inventarisnr: 07487
    Gemeente: Kampen
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 131
    Datum: 11-10-1888
    Bruidegom Gerardus Antonius Teunissen
    Leeftijd: 24
    Geboorteplaats: 's Gravenhage
    Bruid Jacoba Sel
    Leeftijd: 21
    Geboorteplaats: Kampen
    Vader bruidegom Theodorus Johannes Teunissen
    Moeder bruidegom Anne Pompe
    Vader bruid Willem Sel
    Moeder bruid Hendrika van Sloten
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1905.
    Gemeente = 's-Hertogenbosch
    Aktenummer = 167
    Datum = 30-08-1905
    Archief locatie = Brabants Historisch Informatie Centrum
    Toegang = 550.083
    Inventarisnummer = 1577
    Akte = huwelijk
    Bruidegom = Hendrik Wilmans
    Geboorteplaats bruidegom = Amsterdam
    Bruid = Jacoba Sel
    Geboorteplaats bruid = Kampen
    Vader bruidegom = Hendrik Wilmans
    Moeder bruidegom = Anna Maria Pieters
    Vader bruid = Willem Sel
    Moeder bruid = Hendrika Sloten
  • (Akte overlijden) .
    akte 8/324
    Begraven Noorderbegraafplaats Amsterdam Noord
  • Zij is overleden op 6 juni 1943 in Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 75 jaar oud.Bron 3
  • Zij is begraven in Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.
  • Een kind van Willem Sel en Hendrika van Sloten
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 september 2008.

Gezin van Jacoba Sel

(1) Zij is getrouwd met Gerardus Antonius Teunissen.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1888 te Kampen, Overijssel, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem Teunissen  1890-????
  2. Hendrika Teunissen  1892-1893


(2) Zij is getrouwd met Hendrik Wilmans.

Zij zijn getrouwd op 30 augustus 1905 te 's Hertogenbosch Nbr, zij was toen 37 jaar oud.Bron 4


Tijdbalk Jacoba Sel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Sel

Willem Sel
1838-????

Jacoba Sel
1867-1943

(1) 1888
(2) 1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stadsarchief Amsterdam - Burgelijke stand - geboorte - gem. Kampen
  2. Stadsarchief Amsterdam - Burgelijke stand - Adres - gem. Amsterdam
  3. Stadsarchief Amsterdam - Burgelijke stand - overlijden - gem. Amsterdam
  4. Brabants Historisch Informatie Centrum - Burgelijke stand - Huwelijk - gem. 's Herthogenbosch

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 september 1867 lag rond de 10,5 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 30 augustus 1905 lag tussen 12,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
    • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
  • De temperatuur op 6 juni 1943 lag tussen 10,3 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 52,5 mm neerslag gedurende 12,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
    • 22 februari » Leden van de Duitse verzetsorganisatie de Weiße Rose worden door de nazi's geëxecuteerd.
    • 3 maart » 173 mensen komen om in het gedrang om een veiligheidsbunker in te komen in het Bethnal Green metrostation in Londen.
    • 3 september » Tweede Wereldoorlog: invasie van Italië door geallieerde troepen.
    • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
    • 9 november » Het onafhankelijkheidsfront brengt een verzetseditie van het dagblad Le Soir.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I6356.php : benaderd 17 oktober 2026), "Jacoba Sel (1867-1943)".