Stamboom Doppenberg » Hendrika (Riek) Everts (1896-1967)

Persoonlijke gegevens Hendrika (Riek) Everts 

  • Zij is geboren op 25 juli 1896 in Putten Gld.
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1917.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 9123
    Gemeente: Putten
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 27
    Datum: 06-07-1917
    Bruidegom Jannes Doppenberg
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Putten
    Bruid Hendrika Everts
    Leeftijd: 20
    Geboorteplaats: Putten
    Vader bruidegom Reijer Doppenberg
    Moeder bruidegom Truitje van den Hoorn
    Vader bruid Aart Everts
    Moeder bruid Hendrikje Gerritsen
  • Zij is overleden op 20 augustus 1967 in Hoensbroek, zij was toen 71 jaar oud.
  • Zij is begraven op 23 augustus 1967 in Hoensbroek kerkhof Nieuw Lotbroek.
  • Een kind van Aart Everts en Hendrikje Gerritsen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2009.

Gezin van Hendrika (Riek) Everts

Zij is getrouwd met Jannes Doppenberg.

Zij zijn getrouwd op 6 juli 1917 te Putten Gld, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Reintje Doppenberg  1920-1982 
  2. Reier Doppenberg  1922-1942
  3. Aart Doppenberg  1924-2005 
  4. Jannes Doppenberg  1929-1952
  5. (Niet openbaar)


Tijdbalk Hendrika (Riek) Everts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika (Riek) Everts

Aart Everts
1863-1923

Hendrika (Riek) Everts
1896-1967

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gelders Archief - Burgelijke stand - Huwelijk - gem. Putten

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juli 1896 lag rond de 19,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 6 juli 1917 lag tussen 8,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
    • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
  • De temperatuur op 20 augustus 1967 lag tussen 7,3 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,2 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven treden in het huwelijk.
    • 4 juni » Bisschopswijding van Jean Hengen, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
    • 31 juli » Mark Spitz verbetert in Winnipeg het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag van Luis Nicolao met zeventiende van een seconde tot 56,3.
    • 3 september » Eddy Merckx wordt in Heerlen wereldkampioen wielrennen.
    • 4 oktober » Hassanal Bolkiah Mu'izzaddin Waddaulah wordt sultan van Brunei
    • 15 december » De Silver Bridge in Point Pleasant (West Virginia, Verenigde Staten) stort zonder aanwijsbare reden in. Hierbij komen 46 mensen om het leven.
  • De temperatuur op 23 augustus 1967 lag tussen 12,2 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (79%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 28 maart » de Royal Air Force bombardeert de Liberiaanse olietanker Torrey Canyon om de uitstromende olie te doen ontbranden.
    • 6 mei » Paus Paulus VI ontvangt de Italiaanse actrices Claudia Cardinale en Antonella Lualdi in audiëntie. Beide dames zijn gekleed in minirok, wat nooit eerder was vertoond in het Vaticaan.
    • 13 juni » Benoeming van Jozef-Maria Heuschen tot eerste bisschop van Hasselt in België.
    • 23 juli » De Franse wielrenner Roger Pingeon wint de Ronde van Frankrijk.
    • 23 juli » Openingsceremonie van de vijfde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Winnipeg.
    • 19 november » De Beatles LP Magical Mystery Tour komt uit in het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Everts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Everts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Everts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Everts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I1174.php : benaderd 31 december 2025), "Hendrika (Riek) Everts (1896-1967)".