Stamboom Doppenberg » Maria Langendoen (1903-)

Persoonlijke gegevens Maria Langendoen 

  • Zij is geboren op 14 maart 1903 in Vierpolders, Zuid-Holland, Nederland.
  • Registratie van geboorte op 14 maart 1903.Bron 1
  • (Akte geboorte) in het jaar 1903.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg
    Algemeen Gemeente: Vierpolders
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 3
    Aangiftedatum: 14-03-1903
    Kind Maria Langendoen
    Vader Willem Langendoen
    Moeder Aagje Heindijk
  • (Akte huwelijk) in het jaar 1928.
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg
    Algemeen Gemeente: Vierpolders
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 10
    Datum: 04-10-1928
    Bruidegom Pieter Leendert de Koning
    Leeftijd: 26
    Bruid Maria Langendoen
    Leeftijd: 25
    Vader bruidegom Pleun de Koning
    Moeder bruidegom Jannetje Koppenol
    Vader bruid Willem Langendoen
    Moeder bruid Aagje Heindijk
  • Een kind van Willem Langendoen en Aagje Heijndijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 mei 2009.

Gezin van Maria Langendoen

Zij is getrouwd met PieterLeendert de Koning.

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1928 te Vierpolders, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Tijdbalk Maria Langendoen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Langendoen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg - burgelijke stand - Geboorte - gem. Vierpolders
    2. Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg - burgelijke stand - Huwelijk - gem. Vierpolders

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 maart 1903 lag tussen -1,1 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (11%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
      • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
      • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
      • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
    • De temperatuur op 4 oktober 1928 lag tussen 3,6 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
      • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
      • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
      • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
      • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Langendoen


    De publicatie Stamboom Doppenberg is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg/I10010.php : benaderd 1 januari 2026), "Maria Langendoen (1903-)".