Stamboom Doppenberg NG » John Doppenberg (1907-2005)

Persoonlijke gegevens John Doppenberg 


Gezin van John Doppenberg

Hij is getrouwd met Nellie van de Driend.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1935 te Orange City, IA (Iowa), hij was toen 27 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over John Doppenberg

FamilySearch™ U.S. Social Security Death Index

John DOPPENBERG
Birth Date: 12 Nov 1907
Death Date: 26 Nov 2005
Social Security Number: 484-44-0778
State or Territory Where Number Was Issued: Iowa

Death Residence Localities
ZIP Code: 51041
Localities: Middleburg, Sioux, Iowa
Orange City, Sioux, Iowa

Name: John Doppenberg
http://pilot.familysearch.org/recordsearch/start.html#searchType=standard;p=recordResults;surname=doppenberg
Residence: , Sioux, Iowa
Estimated birth year: 1908
Age in years: 12
Birthplace: Iowa
Relationship to head-of-household: Son
Gender: Male
Race or color (on document): White
Marital status: Single
Father's birthplace: Netherlands
Mother's birthplace: Iowa
Film number: 1820514
Digital GS number: 4300831
Image number: 00659
Sheet number: 13
Collection: United States Census, 1920

Tijdbalk John Doppenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van John Doppenberg

John Doppenberg
1907-2005

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 november 1907 lag tussen 4,0 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
  • De temperatuur op 30 januari 1935 lag tussen -4,1 °C en 1,9 °C en was gemiddeld -0,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 26 november 2005 lag tussen 0,9 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 5 februari » De Efteling ontvangt de THEA Classic Award, een 'lifetime achievement award’ in de entertainmentwereld. De Efteling is het tweede park ter wereld dat deze oeuvreprijs krijgt, na het Tivoli in Kopenhagen (Denemarken).
    • 7 februari » Het "monsterproces" tegen de Hofstadgroep begint.
    • 24 februari » Vlaams Minister Kris Peeters kondigt aan dat het viaductonderdeel van de Oosterweelverbinding in Antwerpen de naam Lange Wapper krijgt.
    • 28 maart » Zware aardbeving voor de kust van Sumatra.
    • 28 juni » Opening van het zaligverklaringsproces van paus Johannes Paulus II (1920-2005) in de Sint-Jan van Lateranen te Rome.
    • 15 oktober » Er komt een nieuwe spelling van het Nederlands uit, middels een revisie van het Groene Boekje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2001 » Mathias Clemens (86), Luxemburgs wielrenner en politicus
  • 2006 » Cri Stellweg (84), Nederlands columniste en schrijfster
  • 2006 » Isaac Gálvez (31), Spaans wielrenner
  • 2008 » Edna Parker (115), Amerikaans oudste mens ter wereld
  • 2008 » Christian Fechner (64), Frans filmproducent
  • 2008 » Edwin Salpeter (83), Amerikaans astrofysicus

Over de familienaam Doppenberg


De publicatie Stamboom Doppenberg NG is opgesteld door Henk Doppenberg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Doppenberg, "Stamboom Doppenberg NG", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg-ng/I974.php : benaderd 5 maart 2026), "John Doppenberg (1907-2005)".