Stamboom Doomen/Dohmen » Marie Arnoldus Leinders "No" Leinders (1927-2024)

Persoonlijke gegevens Marie Arnoldus Leinders "No" Leinders 

  • Roepnaam is No.
  • Hij is geboren op 6 juni 1927 in Oirsbeek.
  • Hij is overleden op 10 januari 2024 in Voerendaal, hij was toen 96 jaar oud.
    Oorzaak: Ouderdom
  • Hij is gecremeerd op 17 januari 2024 in Crematorium Nedermaas, Vouershof 1, Geleen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 augustus 2024.

Gezin van Marie Arnoldus Leinders "No" Leinders

Hij is getrouwd met Johanna Josephina Paulina Thijssen.

Zij zijn getrouwd op 30 november 1951, hij was toen 24 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 9 januari 1952, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Arnoldus Leinders "No" Leinders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Arnoldus Leinders Leinders

Marie Arnoldus Leinders Leinders
1927-2024

1951

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juni 1927 lag tussen 5,3 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 11,4 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
  • De temperatuur op 30 november 1951 lag tussen 8,8 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
    • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
    • 16 juli » Troonsafstand van koning Leopold III der Belgen.
    • 18 juli » De Nederlandse wielrenner Wim van Est valt in de Ronde van Frankrijk in de afdaling van de Col d'Aubisque in een ravijn, en moet als leider opgeven.
    • 2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
    • 28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Leinders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leinders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leinders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leinders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Doomen/Dohmen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robin Doomen, "Stamboom Doomen/Dohmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-doomen-dohmen/I3028.php : benaderd 25 januari 2026), "Marie Arnoldus Leinders "No" Leinders (1927-2024)".