Gehuwd voor de kerk (2) op 31 mei 1677 te Nuth met Laurentius CREMERS, overleden op 1 december 1681 te Nuth, broer van Leonardus, gehuwd met Cornelia Jaspers, zoon van Renerus CREMERS en Catharina MEIJS.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Dennis Dooijes, "Stamboom Dooijes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dooijes/I1040.php : benaderd 3 februari 2026), "Laurentius Cremers (-1681)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.