Stamboom Dolné » Gerardus Cornelis Boot (1907-1971)

Persoonlijke gegevens Gerardus Cornelis Boot 

Bron 1

Gezin van Gerardus Cornelis Boot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Cornelis Boot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Cornelis Boot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Cornelis Boot

Maria Dekkers
1830-1904

Gerardus Cornelis Boot
1907-1971


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Web Site van Eleonore & Erik van Rij, Erik van Rij, via https://www.myheritage.nl/person-1100011...
      Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Web Site van Eleonore & Erik van Rij

      Familiestamboom: 685332231-11

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 mei 1907 lag tussen 9,8 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • De temperatuur op 16 december 1971 lag tussen 2,0 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Een aardbeving in de San-Fernandovallei bij Los Angeles kost zestig mensen het leven.
      • 15 februari » Decimal Day: Groot-Brittannië schakelt over op het decimale muntstelsel.
      • 17 april » Voetballer Willem van Hanegem maakt namens Feyenoord in het duel tegen Excelsior drie doelpunten in zes minuten.
      • 15 juli » Regeringstroepen in Zambia bezetten het terrein van de universiteit in de hoofdstad Lusaka.
      • 1 december » Rebellen van de Rode Khmer voeren hun aanvallen op Cambodjaanse regeringstroepen op, en verdrijven deze uit Kompong Thmar en Ba Ray, 10 kilometer ten noordoosten van de hoofdstad Phnom Penh.
      • 16 december » Pakistan capituleert; waarna de volgende dag Bangladesh wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1899 » Fred Astaire, Amerikaans danser en acteur († 1987)
    • 1904 » Frieda Belinfante, Nederlands musicus en verzetsstrijdster († 1995)
    • 1907 » Daan van Dijk, Nederlands wielrenner († 1986)
    • 1913 » Kees Pellenaars, Nederlands wielrenner en ploegleider († 1988)
    • 1914 » John James, Brits autocoureur († 2002)
    • 1915 » Beyers Naudé, Zuid-Afrikaans blanke predikant en strijder tegen het apartheidsregime († 2004)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Boot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dolné is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bjorn Dolne, "Stamboom Dolné", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dolne/I505846.php : benaderd 14 maart 2026), "Gerardus Cornelis Boot (1907-1971)".