Stamboom Dobben » Jan Remmers (1895-????)

Persoonlijke gegevens Jan Remmers 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Gezin van Jan Remmers

Hij is getrouwd met Maria Gertrudis Franssen.Bronnen 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1921 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud. Zij waren respectievelijke 26 jaar en 36 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Matje Remmers  1922-1962
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Remmers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Remmers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijk Martinus Jurien, WIE98334028
    Brd gescheiden echtgenote van Servatius Hubertus Lutgens
  2. Overlijden Matje Remmers, WIE77067070
  3. Huwelijk Hermanus Remmers, WIE111060649
  4. Huwelijk Jan Remmers, WIE98865730
  5. Overlijden Levenloos geboren dochter Remmers, WIE27838218
  6. Huwelijk Josephus Emanuel Hubertus Lutgens, WIE77137881
    Huwelijk door echtscheiding ontbonden ingeschreven op 27-11-1961 te Maastricht
  7. Huwelijk Servatius Hubertus Lutgens, WIE77138064
    Huwelijk ontbonden door echtscheiding op 16-03-1947 te Maastricht
  8. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 mei 1895 lag rond de 14,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
  • De temperatuur op 27 juli 1921 lag tussen 12,1 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Remmers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Remmers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Remmers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Remmers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dobben is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor Blommers, "Stamboom Dobben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dobben/I7330.php : benaderd 15 maart 2026), "Jan Remmers (1895-????)".