Stamboom Dobben » Antonia van Kesteren

Persoonlijke gegevens Antonia van Kesteren 

Bronnen 1, 2, 3Bronnen 1, 2, 3
  • Alternatieve namen: Antonia van Kesteren, Antonia van Kesteren, Antonia van Kesteren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 december 2019.

Gezin van Antonia van Kesteren

Zij is getrouwd met Leendert Janssen.Bronnen 1, 2, 3

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Matthijs Janssen  1805-1849 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia van Kesteren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia van Kesteren

Antonia van Kesteren
????-


Leendert Janssen
????-< 1830


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijden Matthijs Janssen, WIE64077104(2)
  2. Huwelijk Matthijs Janssen, WIE18183436
  3. Overlijden Matthijs Janssen, WIE64077104

Over de familienaam Van Kesteren


De publicatie Stamboom Dobben is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor Blommers, "Stamboom Dobben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dobben/I6991.php : benaderd 13 januari 2026), "Antonia van Kesteren".