Stamboom Dobben » Cathalina de Wit (1900-1947)

Persoonlijke gegevens Cathalina de Wit 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Gezin van Cathalina de Wit

(1) Zij is getrouwd met Wilhelm Pino.Bronnen 5, 6, 7

Zij zijn getrouwd op 8 juni 1920 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 19 jaar oud. Zij waren respectievelijke 19 jaar en 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Wilhelm Pino  1920-
  2. Neeltje Pino  1922-1922

Het echtpaar is gescheiden 28 februari 1922 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.


(2) Zij is getrouwd met Wilhelm Prins.

Zij zijn getrouwd

Het echtpaar is op voor 8 augustus 1923 gescheiden.


(3) Zij is getrouwd met Dominicus de Galan.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1923 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud. Zij waren respectievelijke 22 jaar en 37 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cathalina de Wit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cathalina de Wit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cathalina de Wit

Dirk Bakker
1843-????
Jacob de Wit
1877-1945

Cathalina de Wit
1900-1947

(1) 1920

Wilhelm Pino
1898-1930

Neeltje Pino
1922-1922
(2) 
(3) 1923

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorte Cathalina de Wit, WIE66104263
      erkenning door ouders op 31-07-1901, achternaam kind was Bakker
    2. Huwelijk Dominicus de Galan, WIE63860792
    3. Huwelijk Wilhelm Pino, WIE63855970
    4. Overlijden Dominicus de Galan, WIE63983656
    5. Overlijden Neeltje Pino, WIE63483209
    6. Echtscheiding Wilhelm Pino, WIE63915186
    7. Overlijden Cathalina de Wit, WIE35890007
      2 echtgenote van Wilhelm Pino Dominucus de Galan

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 oktober 1900 lag rond de 13,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
      • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
      • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
      • 12 december » US Steel wordt opgericht.
    • De temperatuur op 8 augustus 1923 lag tussen 11,4 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
      • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
      • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
      • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
      • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
      • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
    • De temperatuur op 5 januari 1947 lag tussen -7,1 °C en -1,3 °C en was gemiddeld -4,5 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
      • 19 februari » Vlag van Drenthe wordt aangenomen.
      • 15 april » Jackie Robinson maak zijn debuut voor het honkbalteam van de Los Angeles Dodgers, en doorbreekt daarmee de rassensegregatie in die sport.
      • 5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
      • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
      • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Wit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Wit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Wit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Wit (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dobben is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Dobben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dobben/I696.php : benaderd 10 januari 2026), "Cathalina de Wit (1900-1947)".