Stamboom Dobben » Petrus Johannis Breeman (1903-1984)

Persoonlijke gegevens Petrus Johannis Breeman 


Gezin van Petrus Johannis Breeman

Hij is getrouwd met Petronella Johanna Klapwijk.

Zij zijn getrouwd op 24 januari 1934 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.

Datum: (10 jan 1934 (wo))

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Johannis Breeman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Johannis Breeman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Johannis Breeman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
    • Stamboom Mattijs, beide auteurs hebben bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 mei 1903 lag tussen 9,2 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
      • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 24 januari 1934 lag tussen -5,7 °C en 4,7 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
      • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
      • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
      • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
      • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
    • De temperatuur op 11 juli 1984 lag tussen 14,6 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 4 april » Een grote politiemacht ontruimt het vrouwenvredeskamp bij de Britse vliegbasis Greenham Common
      • 14 april » Doe Maar geeft afscheidsconcert in Maaspoort Sports & Events te 's-Hertogenbosch.
      • 13 mei » MVV wordt kampioen van de eerste divisie door een gelijkspel bij Cambuur. De club promoveert samen met FC Twente naar de eredivisie.
      • 1 juni » De Nederlandse regering besluit tot plaatsing van 48 kruisraketten, tenzij op 1 juni 1985 blijkt dat Rusland zijn arsenaal SS-20 raketten niet heeft uitgebreid (onderdeel van het zg. NAVO-Dubbelbesluit van 12 december 1979).
      • 3 juni » Een Brits vliegtuig stort neer tijdens een luchtvaartshow bij Aschaffenburg in Beieren. De schietstoel, waarmee de piloot zich redt, slaat neer in het publiek en doodt een 40-jarige man.
      • 3 december » Door een fout bij de productie van pesticide door Union Carbide in Bhopal (India) komt een wolk van het schadelijke methylisocyanaat vrij. Ongeveer 3800 mensen komen om, honderdduizenden lopen gezondheidsschade op. Zie Giframp Bhopal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Breeman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Breeman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Breeman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Breeman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dobben is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Dobben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dobben/I5767.php : benaderd 14 januari 2026), "Petrus Johannis Breeman (1903-1984)".