Stamboom Dobben » Antonius Adrianus Netten (1909-1966)

Persoonlijke gegevens Antonius Adrianus Netten 


Gezin van Antonius Adrianus Netten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Adrianus Netten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Adrianus Netten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Adrianus Netten

Antonia Mol
1860-1928

Antonius Adrianus Netten
1909-1966


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 maart 1909 lag tussen -4,7 °C en 2,1 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
      • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • De temperatuur op 14 oktober 1966 lag tussen 11,6 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (53%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Een Boeing 707 van de Britse maatschappij BOAC stort neer op de berg Fuji, Japan, 124 mensen komen om.
      • 10 maart » De oorlogsmisdadiger Horst Schumann (voormalig selectiearts van Auschwitz) wordt in Ghana gearresteerd.
      • 10 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Lota Schwager na een fusie tussen Minas Lota en Federico Schwager.
      • 26 mei » Guyana wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 29 mei » In Mexico-Stad wordt het Aztekenstadion officieel in gebruik genomen.
      • 19 juli » Zanger Frank Sinatra trouwt met actrice Mia Farrow.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Netten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Netten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Netten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Netten (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dobben is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Dobben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dobben/I5225.php : benaderd 8 maart 2026), "Antonius Adrianus Netten (1909-1966)".