Stamboom Dobben » Gerardus Franciscus "Ger" Dobben (1937-2010)

Persoonlijke gegevens Gerardus Franciscus "Ger" Dobben 


Gezin van Gerardus Franciscus "Ger" Dobben

Hij is getrouwd met Lilian Margaretha Lagerwaard.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1960 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.

Datum:

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Woonachtig: Bree, Rotterdam,ZH,NLD.

Woonachtig: Aalsdijk 353, Rotterdam,ZH,NLD.

Woonachtig: Buijsstraat 14, De Cocksdorp,NH,NLD.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Franciscus "Ger" Dobben?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Franciscus "Ger" Dobben

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Franciscus Dobben


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 oktober 1937 lag tussen 4,1 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
      • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
      • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
      • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
      • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    • De temperatuur op 9 november 1960 lag tussen -2,6 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 7 mei » Michail Tal wordt de jongste wereldkampioen schaken aller tijden.
      • 28 juni » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands tot secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie.
      • 30 september » The Flintstones, een Amerikaanse animatieserie, wordt voor het eerst op televisie uitgezonden in de Verenigde Staten.
      • 7 oktober » De Amerikaanse presidentskandidaten John F. Kennedy en Richard Nixon hebben een vierde verkiezingsdebat over de Koude Oorlog.
      • 8 oktober » Het eerste nummer van TeleVizier verschijnt.
      • 19 oktober » Het Luxemburgs voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. Engeland wint in het groothertogdom met 9-0.
    • De temperatuur op 23 april 2010 lag tussen -2,0 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (93%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 20 mei » KVRS Waasland - SK Beveren ontstaat uit een fusie tussen Red Star Waasland en KSK Beveren.
      • 11 juli » Spanje wint met 1-0 in de 116e minuut de finale van het WK voetbal tegen Nederland.
      • 19 juli » Desi Bouterse wordt verkozen tot president van Suriname.
      • 23 juli » Nabij het Zwitserse Fiesch vindt een treinongeluk plaats.
      • 23 september » Uit een peiling blijkt dat bijna de helft van de Roemenen vindt dat zij er beter aan toe waren, toen de stalinistische dictator Nicolae Ceaușescu hun land bestuurde.
      • 24 oktober » De VN-vluchtelingenorganisatie UNHCR begint een luchtbrug naar het zwaar overstroomde West-Afrikaanse land Benin.
    • De temperatuur op 28 april 2010 lag tussen 5,7 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 18 januari » André-Mutien Léonard, de huidige bisschop van Namen, wordt officieel voorgesteld als opvolger van Kardinaal Danneels als aartsbisschop van Mechelen-Brussel.
      • 10 februari » President Hugo Chávez van Venezuela sluit contracten voor de ontginning van olievelden met het Amerikaanse bedrijf Chevron en met de Spaanse onderneming Repsol. De overeenkomsten leveren de schatkist van Venezuela tientallen miljoenen dollars op.
      • 23 februari » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Captain EO heropend.
      • 16 mei » Somalische rebellen bestoken het parlementsgebouw in Mogadishu met mortiervuur en raketten tijdens de eerste bijeenkomst van het parlement in 2010.
      • 3 juni » In het vredegerecht bij het Justitiepaleis in Brussel schiet een man tijdens de zitting een vrederechter en een griffier dood. Nog dezelfde avond wordt de dader opgepakt aan het Warandepark in Brussel.
      • 26 december » Atleet Christophe Lemaitre wordt door de Franse sportkrant L'Equipe uitgeroepen tot sportman van het jaar in Frankrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1936 » Tony Lo Bianco, Amerikaans acteur, toneelproducent en filmregisseur
    • 1936 » James Bevel, Amerikaans burgerrechtenactivist († 2008)
    • 1938 » André Kouprianoff, Frans langebaanschaatser
    • 1938 » Ton Regtien, Nederlands studentenleider († 1989)
    • 1940 » Michael Gambon, Iers acteur
    • 1941 » Joseph Azran, Israëlisch opperrabbijn en politicus († 2010)

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » Timothy Wright (61), Amerikaans gospelzanger
    • 2009 » Lam Sheung-Yee (74), Hongkongs acteur en voetballer
    • 2009 » Otto Stupakoff (74), Braziliaans modefotograaf
    • 2010 » Ann Vervoort (33), Belgisch zangeres
    • 2011 » Max van der Stoel (86), Nederlands politicus
    • 2011 » Peter Kiprotich (32), Keniaans atleet

    Over de familienaam Dobben

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dobben.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dobben.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dobben (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dobben is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Dobben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dobben/I322.php : benaderd 1 januari 2026), "Gerardus Franciscus "Ger" Dobben (1937-2010)".