De temperatuur op 25 september 1934 lag tussen 5,6 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
Dag van overlijden 24 juli 2004
De temperatuur op 24 juli 2004 lag tussen 9,1 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
24 juni » Rudi Völler neemt ontslag als bondscoach van het Duits voetbalelftal.
26 augustus » Een gewone vinvis strandt in Noordwijk.
29 augustus » Vanderlei de Lima krijgt de Pierre de Coubertin-medaille voor het feit dat hij in de slotfase van de Olympische marathon van Athene werd gehinderd door een dolgedraaide voormalig priester uit Ierland.
17 september » De eerste uitzending van Koefnoen verschijnt op de Nederlandse televisie.
2 november » Ex-wielrenkampioen Gerrie Knetemann sterft op 53-jarige leeftijd aan een hartstilstand.
20 november » Het Angolees voetbalelftal wint de achtste editie van de COSAFA Cup door in de finale Zambia na strafschoppen te verslaan.
Dag van begraven 28 juli 2004
De temperatuur op 28 juli 2004 lag tussen 9,8 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (39%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
27 februari » In de Filipijnen komen 116 mensen om bij een bomaanslag op de veerboot Superferry 14. De aanslag wordt opgeëist door Abu Sayyaf en is de ergste terroristische aanslag in de Filipijnen ooit.
14 april » France-Albert René treedt terug als president van de Seychellen.
8 juni » Rens Blom brengt in Zaragoza het Nederlands record polsstokhoogspringen op 5,81 meter.
1 juli » In Nederland gaat de vrije energiemarkt van start.
23 september » Richard Virenque zet een punt achter zijn wielercarrière.
18 december » Laatste uitzending van Van Gewest tot Gewest.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Cor Blommers, "Stamboom Dobben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dobben/I3019.php : benaderd 10 januari 2026), "Annie "Ann" Deben (1934-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.