Stamboom Dobben » Anna Josephina Hubertina Sullot (1923-2011)

Persoonlijke gegevens Anna Josephina Hubertina Sullot 


Gezin van Anna Josephina Hubertina Sullot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Josephina Hubertina Sullot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Josephina Hubertina Sullot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Josephina Hubertina Sullot


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 januari 1923 lag tussen -3,6 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 4,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
      • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
      • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
      • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
      • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
      • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • De temperatuur op 16 april 2011 lag tussen 2,4 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 15 maart » In Syrië beginnen de protesten tegen president Assad, die uiteindelijk zullen ontaarden in een burgeroorlog.
      • 17 april » De partij Ware Finnen krijgt 19,1% van de stemmen bij de parlementaire verkiezingen in Finland en is daarmee de grote winnaar.
      • 9 mei » De Vlaamse filosoof en schrijver Yves Petry wint de Libris Literatuur Prijs voor zijn roman De maagd Marino.
      • 21 oktober » Een arts die in een interview heeft gezegd dat president Hugo Chávez (59) nog maar twee jaar heeft te leven vanwege kanker is Venezuela ontvlucht. Dat laat de medicus weten in een brief in een oppositionele krant.
      • 27 oktober » In het Disneyland Park te Parijs ontspoort een van de achtbaantreinen van de attractie Big Thunder Mountain Railroad.
      • 14 november » De Europese Unie staat het gebruik van zoetstof uit de steviaplant toe.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sullot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sullot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sullot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sullot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dobben is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Dobben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dobben/I1476.php : benaderd 9 januari 2026), "Anna Josephina Hubertina Sullot (1923-2011)".