Stamboom Dobben » Matje "Martha" van Deursen (1928-2010)

Persoonlijke gegevens Matje "Martha" van Deursen 


Gezin van Matje "Martha" van Deursen

Zij is getrouwd met Jacobus Joannes Jansen.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1947 te Geldrop, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Matje "Martha" van Deursen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Matje "Martha" van Deursen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Matje van Deursen

Hendrik Adell
1878-1963

Matje van Deursen
1928-2010

1947

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 oktober 1928 lag tussen 4,4 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
      • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • De temperatuur op 12 augustus 1947 lag tussen 10,9 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,4 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 10 februari » De geallieerden tekenen in Parijs de Vrede van Parijs met Roemenië, Italië, Hongarije, Bulgarije en Finland.
      • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
      • 16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
      • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
      • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
    • De temperatuur op 10 september 2010 lag tussen 11,2 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Wouter Bos (PvdA) trekt zich terug uit de landelijke politiek. Hij wil meer tijd besteden aan zijn gezin.
      • 30 mei » De Italiaanse wielrenner Ivan Basso wint de Ronde van Italië.
      • 11 juli » Spanje wint met 1-0 in de 116e minuut de finale van het WK voetbal tegen Nederland.
      • 21 juli » Een half jaar na de zware aardbeving in Haïti schrapt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) alle schulden van het land.
      • 8 november » De Franse schrijver Michel Houellebecq wint de Prix Goncourt voor La Carte et le Territoire.
      • 26 december » Atleet Christophe Lemaitre wordt door de Franse sportkrant L'Equipe uitgeroepen tot sportman van het jaar in Frankrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Deursen


    De publicatie Stamboom Dobben is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Dobben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dobben/I11660.php : benaderd 16 maart 2026), "Matje "Martha" van Deursen (1928-2010)".