Stamboom Dirkx » Abrahamus Georgius Pietersen Joris "Goos" van den Eijnde (1729-????)

Persoonlijke gegevens Abrahamus Georgius Pietersen Joris "Goos" van den Eijnde 

  • Roepnaam is Goos.
  • Hij is geboren februari 1729 in Hoeven.
    Bij de doop van Goos van den Eijnde is iets vreemds gebeurt. Waarschijnlijk heeft de mannelijke getuige zodanig aangedrongen bij de vader dat het kind zijn naam Abrahamus zou krijgen dat de vader niet durfde te weigeren. Bij zijn huwelijk enbij de aangifte van zijn kinderen werd steeds de naam Goos of Gregorius gebruikt.
  • Hij werd gedoopt februari 1729 in Hoeven.
  • Een kind van Petrus Martens van den Eijnde en Antonia Cornelisse Swijdens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 september 2024.

Gezin van Abrahamus Georgius Pietersen Joris "Goos" van den Eijnde

Hij is getrouwd met Petronilla van Gastel.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1756 te Roosendaal, hij was toen 27 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 22 augustus 1756 te Roosendaal, St. Jan de Doper, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Antonia van den Eijnde  1757-1792 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abrahamus Georgius Pietersen Joris "Goos" van den Eijnde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Abrahamus Georgius Pietersen Joris "Goos" van den Eijnde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Abrahamus Georgius Pietersen Joris van den Eijnde


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 augustus 1756 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • Regentes Anna (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1759 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1756: Bron: Wikipedia
    • 18 februari » Een zware aardbeving bij Düren met een beving van 6,1 op de schaal van Richter, richt grote schade aan.
    • 15 mei » Begin van de Zevenjarige Oorlog.
    • 9 juni » De vijftien koningen, keizers en regenten van Timor, Roti, Solor en Soemba tekenen een verdrag waardoor het Nederlandse gouvernement de soevereiniteit verkrijgt.

Over de familienaam Van den Eijnde


De publicatie Stamboom Dirkx is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Wamsteker-Dirkx, "Stamboom Dirkx", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dirkx/I1585.php : benaderd 11 januari 2026), "Abrahamus Georgius Pietersen Joris "Goos" van den Eijnde (1729-????)".