Stamboom Dijkxhoorn » Gerardus Cornelis Vaars (1917-1981)

Persoonlijke gegevens Gerardus Cornelis Vaars 


Gezin van Gerardus Cornelis Vaars

Hij is getrouwd met Maria Anna Janson.

Zij zijn getrouwd op 19 juni 1947 te Breezand, Hollands Kroon, Noord-Holland, Netherlands, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johan Vaars  1948-1948
  2. Anna Maria Vaars  1956-1956
  3. Gerardus Vaars  1957-1974

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Cornelis Vaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Cornelis Vaars

Gerardus Cornelis Vaars
1917-1981

1947
Johan Vaars
1948-1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 april 1917 lag tussen -2.1 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 0.8 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
    • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
  • De temperatuur op 19 juni 1947 lag tussen 13,0 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 0.8 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
    • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
    • 15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
    • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
    • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
    • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
  • De temperatuur op 19 juni 1981 lag tussen 9,0 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (30%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Griekenland wordt lid van de Europese Gemeenschap.
    • 11 maart » Een protest van Albanese studenten in Pristina ontaardt in grootscheepse protesten, waarbij een onbekend aantal doden valt. De staat van beleg wordt afgekondigd, de nachtklok ingesteld en de scholen gaan dicht.
    • 30 maart » Amerikaans president Ronald Reagan wordt in de borst geschoten door John Hinckley Jr., een vriend van de familie van de vicepresident. Twee politieofficieren en James Brady raken ook gewond.
    • 20 juni » Duizenden mensen wandelen door de in aanbouw zijnde Hemtunnel tussen Zaandam en Amsterdam om de mijlpaal te vieren dat het afzinken van tunneldelen onder het Noordzeekanaal is gelukt.
    • 25 november » Een groep van circa honderd huurlingen probeert de regering van president France-Albert René omver te werpen. Als de actie mislukt, kapen 44 huurlingen een toestel van Air India met 79 mensen aan boord.
    • 29 december » Peru kondigt de noodtoestand af in de regio’s Ayacucho, Apurímac en Huancavelica.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vaars

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vaars.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vaars.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vaars (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dijkxhoorn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jack Dykxhoorn, "Stamboom Dijkxhoorn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dijkxhoorn/I152136.php : benaderd 7 augustus 2025), "Gerardus Cornelis Vaars (1917-1981)".