Stamboom Dijkkamp » Berend Proper (1864-????)

Persoonlijke gegevens Berend Proper 


Gezin van Berend Proper

Hij is getrouwd met Gerritje Bosch.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1891 te Epe, hij was toen 27 jaar oud.

Gerritje Bosch trouwt op 18-2-1911 met Egbertus Johannes Dijkkamp en is dan gescheiden van Jan Willem Kempes en van Berend Proper.

Het echtpaar is op 24 september 1898 gescheiden.Bron 1

Oorzaak: Scheiding

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berend Proper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berend Proper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berend Proper

Berend Proper
1864-????

1891

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Vonnis Zutphense rechtbank 14-10-1897

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 juni 1891 lag rond de 19,0 °C. Er was 11 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.

Over de familienaam Proper

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Proper.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Proper.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Proper (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dijkkamp is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Herman Dijkkamp, "Stamboom Dijkkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dijkkamp/I2862.php : benaderd 24 januari 2026), "Berend Proper (1864-????)".