Stamboom Dijkhuizen » Jan Pel (1907-1909)

Persoonlijke gegevens Jan Pel 

Bron 1

Gezin van Jan Pel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Pel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Pel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Pel

Jan Pel
1836-1899
Jantje Keij
1834-1930

Jan Pel
1907-1909


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. CRAMA Web Site, Dries Crama, Jan Pel, 15 juli 2017
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: CRAMA Web Site
      Stamboom: CRAMA SERDIJN KEIJ KEMPENAAR 10052013

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 december 1907 lag tussen -5,3 °C en -1,9 °C en was gemiddeld -3,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 11 februari 1909 lag tussen -5,5 °C en 0,6 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
      • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
      • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1905 » Daniil Charms, Russisch absurdistisch schrijver en filosoof († 1942)
    • 1905 » Frans Prinsen, Belgisch atleet (overleden?)
    • 1906 » Sir Carol Reed, Brits filmregisseur († 1976)
    • 1908 » Jules Vandooren, Frans voetballer en voetbalcoach († 1985)
    • 1910 » Herman van der Horst, Nederlands filmregisseur, producent en scenarioschrijver († 1976)
    • 1910 » Paul Bowles, Amerikaans schrijver, dichter en componist († 1999)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem Dijkhuizen, "Stamboom Dijkhuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dijkhuizen/I2793.php : benaderd 19 januari 2026), "Jan Pel (1907-1909)".