Overleden in Parijs, Begraven en bijgezet in familiegraf op begraafplaats van neuilly sur seine, voorstad van Paijs, Frankrijk Geplaatst door Gerrit Jan Witvoet : familieadvertenties tot 1970 witvoet.jpg
12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
Dag van overlijden 12 juli 1969
De temperatuur op 12 juli 1969 lag tussen 10,6 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
10 maart » James Earl Ray, de moordenaar van Martin Luther King, wordt veroordeeld tot 99 jaar gevangenisstraf.
12 maart » De Concorde maakt zijn eerste reguliere vlucht.
26 mei » Apollo 10 komt terug op aarde.
15 juni » Georges Pompidou wordt gekozen tot president van Frankrijk.
15 augustus » Eerste dag van het Woodstock Music and Art Festival.
17 december » De besprekingen over het SALT I-verdrag beginnen.
Dag van begraven 16 juli 1969
De temperatuur op 16 juli 1969 lag tussen 16,3 °C en 30,1 °C en was gemiddeld 23,3 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Frans Dietz, "Stamboom Dietz", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dietz/I2410.php : benaderd 6 februari 2026), "Gerhardus Witvoet (1894-1969)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.