Stamboom Dietz » Albertus Hendrikus Hulshof (1872-1964)

Persoonlijke gegevens Albertus Hendrikus Hulshof 


Gezin van Albertus Hendrikus Hulshof

Hij is getrouwd met Jakoba Theodora Klaasen.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1902 te Elst, Gelderland, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.Bron 4

Huwelijksakte 07-05-1902 num.15 - Albertus Hendrikus Hulshof en Jakoba Theodora Klaasen, te Elst, Gelderland
https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/18203748

Huwelijksbijlage jaar.1902 num.15, te Elst, Gelderland
https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:939V-7234-LY?i=1685&cc=1949343

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Hendrikus Hulshof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Hendrikus Hulshof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Hendrikus Hulshof

Albertus Hendrikus Hulshof
1872-1964

1902

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/49706926
    2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1260792/1936843/Albertus-Hendrikus-Hulshof-1872-1964
    3. Begraafplaats Kleverlaan Kleverlaan 7B 2023 JC Haarlem
    4. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/18203748

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 maart 1872 lag rond de 12,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
      • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
      • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
      • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
      • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
    • De temperatuur op 7 mei 1902 lag tussen 0,3 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (62%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 26 juni 1964 lag tussen 11,9 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (81%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 27 maart » Een aardbeving in Alaska van 9,2 op de Schaal van Richter kost 131 mensen het leven.
      • 27 mei » Radio Sutch begint met uitzenden vanaf een fort in de Theemsmonding.
      • 5 juni » The Beatles geven het eerste van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
      • 28 juni » Bisschopswijding van Johannes Willebrands, Nederlands secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, in Rome door paus Paulus VI.
      • 12 oktober » Lancering van de Russische Voschod 1, eerste ruimtevlucht met een bemanning bestaande uit meer dan één persoon.
      • 1 december » President Lyndon B. Johnson en zijn adviseurs besluiten tot een tweefasenplan voor bombardementen op Vietnam.
    • De temperatuur op 30 juni 1964 lag tussen 9,0 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 12 januari » John Okello, een Oegandese militair, leidt een staatsgreep op Zanzibar, waarbij de democratisch verkozen regering en de sultan omvergeworpen worden.
      • 29 januari » In Innsbruck beginnen de IXe Olympische Winterspelen.
      • 14 maart » De rechtbank vindt Jack Ruby schuldig aan de moord op Lee Harvey Oswald.
      • 6 september » Jan Janssen wordt in Sallanches wereldkampioen wielrennen.
      • 21 september » Malta wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 21 november » Paus Paulus VI sluit in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hulshof

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hulshof.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hulshof.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hulshof (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dietz is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Dietz, "Stamboom Dietz", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dietz/I2330.php : benaderd 4 februari 2026), "Albertus Hendrikus Hulshof (1872-1964)".