Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 september 2025.
Gezin van Francisca Catharina "Cisca" Dohmen
Notities over Francisca Catharina "Cisca" Dohmen
Dohmen-genealogie in jaarboek 2002 van de Veersjprunk: ongehuwd gebleven. Ze ging jaarlijks op bedevaart naar Lourdes. Ze verzorgde haar oude vader en werd daarna huishoudster op een kapelanie/ pastorie.
27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
26 augustus » Roeiers François Brandt en Roelof Klein winnen het eerste Nederlandse olympisch goud.
15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
Dag van overlijden 27 september 1977
De temperatuur op 27 september 1977 lag tussen 6,9 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
3 januari » Apple Inc. wordt een officieel geregistreerde bedrijfsvorm. Dit voor meer zekerheid en veiligheid.
18 februari » De eerste spaceshuttle maakt een vlucht op de bovenkant van een Boeing 747.
4 maart » In Los Alamos wordt de eerste Cray-1-supercomputer in gebruik genomen.
22 maart » Het kabinet-Den Uyl valt.
24 maart » Benoeming van Joseph Ratzinger tot aartsbisschop van München en Freising in Duitsland
15 juni » Spanje houdt de eerste vrije parlementsverkiezingen na ruim veertig jaar Franco-bewind.
Dag van begraven 1 oktober 1977
De temperatuur op 1 oktober 1977 lag tussen 8,4 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 21,0 mm neerslag gedurende 6,0 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jacques Diederen, "Stamboom Diederen Gielen Schinveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-diederen/I810.php : benaderd 11 februari 2026), "Francisca Catharina "Cisca" Dohmen (1900-1977)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.