Stamboom Dicker » Nicolaas van de Ven

Persoonlijke gegevens Nicolaas van de Ven 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 maart 2020.

Gezin van Nicolaas van de Ven

Hij is getrouwd met Maria van Bommel.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Flores van de Ven  1763-????
  2. Catharina van der Ven  1793-1840 
  3. Johannes van de Ven  1799-1880


Notities over Nicolaas van de Ven

ook hendricus joannis

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas van de Ven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas van de Ven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Ven


De publicatie Stamboom Dicker is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Dicker, "Stamboom Dicker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dicker/I4266.php : benaderd 27 december 2025), "Nicolaas van de Ven".