Stamboom Dicker » Maria Louisa de Reu (1898-1974)

Persoonlijke gegevens Maria Louisa de Reu 


Gezin van Maria Louisa de Reu

Zij is getrouwd met Cornelis Ferdinand Schonis.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1921 te Arnhem, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Maria Louisa de Reu

woont en werkt ca 1915 in tabakswinkel dietz op de markt in Middelburg.
ziet in de 1e wo dode paarden in de schelde drijven.
bevalt van 1e kind in 1920 in Leiden.
verhuist in 1921 naar Arnhem.
runt vervolgens winkel met bakkerij aan de nrd parallelweg 57 arnhem
haar broer Bernardus Johannes, gep. sgt Knil, woont 2 deuren verder
tot zijn dood. zie documenten bij 19.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Louisa de Reu?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Louisa de Reu

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 november 1898 lag rond de -0,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
  • De temperatuur op 16 februari 1921 lag tussen 1,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 4,8 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
  • De temperatuur op 20 april 1974 lag tussen 0,7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Bij een schoolbrand in een internaat in het Belgische Heusden komen 23 jongens van de leeftijd van 12 tot 15 jaar om het leven. Zie Internaatsbrand Heusden-Zolder.
    • 19 mei » Valéry Giscard d'Estaing wint de presidentsverkiezingen in Frankrijk van François Mitterrand met 50,8 tegen 49,1%.
    • 26 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook Argentinië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het groepsduel in Gelsenkirchen eindigt in 4-0, onder meer door twee doelpunten van Johan Cruijff.
    • 12 september » In Ethiopië wordt de keizer, Haile Selassie, na een 58-jarige regeringsperiode afgezet.
    • 30 november » President Mathieu Kérékou van Dahomey verklaart het marxisme-leninisme tot de officiële staatsideologie, waarbij een groot aantal vestigingen van westerse bedrijven wordt genationaliseerd.
    • 13 december » Malta wordt een republiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Reu

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Reu.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Reu.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Reu (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dicker is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Dicker, "Stamboom Dicker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dicker/I3355.php : benaderd 10 februari 2026), "Maria Louisa de Reu (1898-1974)".