Stamboom Diane » Jansje Hendrica Sorber - van der Kaaden (1886-1949)

Persoonlijke gegevens Jansje Hendrica Sorber - van der Kaaden 


Gezin van Jansje Hendrica Sorber - van der Kaaden

Zij is getrouwd met Jan Hendrik Christiaan Sorber.

Zij zijn getrouwd op 10 augustus 1910 te Rotterdam, ZH, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje Hendrica Sorber - van der Kaaden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jansje Hendrica Sorber - van der Kaaden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje Hendrica Sorber - van der Kaaden

Jan Sonneveld
1824-1878

Jansje Hendrica Sorber - van der Kaaden
1886-1949

1910

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juli 1886 lag rond de 14,2 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
      • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
      • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
    • De temperatuur op 10 augustus 1910 lag tussen 12,1 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    • De temperatuur op 12 december 1949 lag tussen -1,1 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 25 januari » In Israël worden de eerste verkiezingen gehouden.
      • 19 februari » Ezra Pound krijgt de eerste Bollingen Prize in poetry (Bollingen prijs voor gedichten) van de Bollingen Foundation en de Yale-universiteit.
      • 4 april » Oprichting van de Noord-Atlantische Verdragsorganisatie (NAVO).
      • 28 september » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Cúcuta Deportivo.
      • 12 oktober » In Pasto, Colombia wordt de voetbalclub Deportivo Pasto opgericht.
      • 26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sorber - van der Kaaden


    De publicatie Stamboom Diane is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Velders, "Stamboom Diane", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-diane/I682.php : benaderd 11 januari 2026), "Jansje Hendrica Sorber - van der Kaaden (1886-1949)".