Stamboom Devriesere » Johannes DAMEN (1924-2004)

Persoonlijke gegevens Johannes DAMEN 

  • Hij is geboren op 1 maart 1924 in Tilburg.
  • Feiten:
    • (Automatic identifier) .
      Oorzaak: MH:I177
    • (_UID) .
      Oorzaak: D0A3B894-L2N0-LM86-D0A3-D0A3B89412BW
    • (_UPD) .
      Oorzaak: 8 FEB 2019 11:27:50 GMT+1
  • Hij is overleden op 29 februari 2004 in Heerlen, hij was toen 79 jaar oud.
  • Een kind van Martinus DAMEN en Petronella ROKVEN
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 september 2021.

Gezin van Johannes DAMEN

Hij is getrouwd met Koosie van der VEN.

Zij zijn getrouwd.

Gebeurtenis (Automatic identifier).

Oorzaak: MH:F96

Gebeurtenis (_UID).

Oorzaak: FB795F94-O5E3-SH08-FB79-FB795F9405QJ

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes DAMEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes DAMEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes DAMEN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 maart 1924 lag tussen -1,1 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
      • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
      • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
      • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
      • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
      • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
    • De temperatuur op 29 februari 2004 lag tussen -5,8 °C en 4,5 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (81%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Een onschuldige scholierenbetoging in Mitrovica, een stad met een belangrijke Servische minderheid, loopt uit de hand. Bij zware ongeregeldheden in geheel Kosovo vallen 19 doden, voornamelijk Serviërs, en negenhonderd gewonden.
      • 26 maart » Ian Crocker duikt in New York voor het eerst én tot twee keer toe onder de grens van vijftig seconden op de 100 meter vlinderslag kortebaan (25 meter); de Amerikaan scherpt het wereldrecord aan tot 49,77 en vervolgens tot 49,07.
      • 28 april » Aanvaller Andy Selva bezorgt San Marino de allereerste overwinning uit de voetbalgeschiedenis van de ministaat. De nationale ploeg wint in Serravalle met 1-0 van Liechtenstein in een vriendschappelijke wedstrijd.
      • 28 juni » De Coalition Provisional Authority draagt de macht twee dagen vroeger dan gepland over aan een Iraakse interim-regering onder leiding van premier Iyad Allawi.
      • 20 augustus » Andrij Serdinov scherpt bij de Olympische Spelen in Athene zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,36 s.
      • 2 oktober » Een grote demonstratie van Keer het Tij in combinatie met een actie van de vakbonden FNV, CNV en MHP. Mede doordat de leden van de eerste twee bonden gratis treinkaartjes kregen, kwamen er in totaal 300.000 mensen (cijfer gemeente Amsterdam).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1921 » Terence James Cooke, Amerikaans kardinaal-aartsbisschop van New York († 1983)
    • 1922 » Yitzhak Rabin, Israëlisch generaal, diplomaat, politicus (onder andere premier) en Nobelprijswinnaar († 1995)
    • 1925 » Juul Zandbergen, Nederlands burgemeester en verzetsman († 2008)
    • 1925 » Martín Chirino, Spaans beeldhouwer († 2019)
    • 1926 » Jan Eijkelboom, Nederlands schrijver, journalist en dichter († 2008)
    • 1927 » Harry Belafonte, Amerikaans acteur en zanger

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam DAMEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DAMEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DAMEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DAMEN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Devriesere is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ad Devriesere, "Stamboom Devriesere", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-devriesere/I157.php : benaderd 26 december 2025), "Johannes DAMEN (1924-2004)".