1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.
Trouwdag 19 mei 1920
De temperatuur op 19 mei 1920 lag tussen 8,1 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
Dag van overlijden 15 oktober 1994
De temperatuur op 15 oktober 1994 lag tussen 3,1 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
29 juli » Naar schatting 150.000 mensen uit alle delen van Bangladesh betogen in de hoofdstad Dhaka voor het ophanging van de schrijfster en islamcriticus Taslima Nasreen.
2 september » Wielrenner Miguel Indurain verbetert in Bordeaux het ruim vier maanden oude werelduurrecord van Graeme Obree (52,713 kilometer) en brengt het op 53,040km.
23 september » In de Filipijnen vallen zeker dertien doden als een door regenval veroorzaakte lawine van vulkanisch gesteente omlaag komt van de vulkaan Pinatubo.
28 oktober » PSV ontslaat trainer Aad de Mos op staande voet. Kees Rijvers, oud-bondscoach en voormalig trainer van de Eindhovense voetbalclub, neemt voorlopig zijn taken waar.
6 december » De opstandelingen in de Mexicaanse zuidelijke deelstaat Chiapas dreigen het elf maanden oude bestand te verbreken als de nieuwe gouverneur, Eduardo Robledo, zijn werkzaamheden begint.
17 december » Voetballer Klaas Vink maakt namens Heracles in het duel tegen VVV vier doelpunten in twaalf minuten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Maria Weits, "Stamboom Deuling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deuling/I12179.php : benaderd 25 september 2026), "Margaretha Johanna Hollen (1900-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.