Stamboom Derikx - Hendriks » Maria Maes Houben van Haendelt (± 1570-1628)

Persoonlijke gegevens Maria Maes Houben van Haendelt 


Gezin van Maria Maes Houben van Haendelt

(1) Zij is getrouwd met Marten Peter Daendels.

Zij zijn getrouwdBron 2


Kind(eren):

  1. Peter Marten Peter Daendels  ± 1605-1667 


(2) Zij is getrouwd met Arien Hendrick Thuenis.

Toestemming voor het huwelijk is 27 oktober 1612 verkregen te Veghel, Noord-Brabant, Nederland.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 13 januari 1613 te Veghel, Noord-Brabant, Nederland.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Maes Houben van Haendelt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Maes Houben van Haendelt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Maes Houben van Haendelt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.derikx.com/humo-gen/family.php?database=humo_&id=F1753528890&main_person=I8861
  2. https://www.derikx.com/humo-gen/family.php?database=humo_&id=F1753528890&main_person=I8854
  3. https://www.derikx.com/humo-gen/family.php?database=humo_&id=F1753528893&main_person=I8864

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1613: Bron: Wikipedia
    • 24 april » Irokezen en Nederlanders (Jacob Eelckens en Hendrick Christiaenssen) sluiten in Nieuw-Amsterdam een handelsverdrag, dat bezegeld werd met een zilveren ketting en een wampum van respectievelijk Nederlandse en Indiaanse zijde.
    • 29 juni » Het Globe Theatre in Londen brandt tot de grond toe af, waarschijnlijk door een kanonschot tijdens een opvoering van 'Henry VIII', dat het rieten dak deed vlamvatten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Haendelt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bertho Derikx, "Stamboom Derikx - Hendriks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-derikx/I8861.php : benaderd 18 januari 2026), "Maria Maes Houben van Haendelt (± 1570-1628)".