Stamboom Dennekamp » Derk Luikens (1736-1783)

Persoonlijke gegevens Derk Luikens 


Gezin van Derk Luikens

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Frouwe Hillenius) is ook zijn nicht.

Hij is getrouwd met Frouwe Hillenius.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1769 te Blijham, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Epkes Derks  1772-????
  2. Harm Hindriks  1777-????

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk Luikens?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Derk Luikens

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Derk Luikens

Derk Egberts
1663-????
Trijntje Luikens
1656-< 1725
Luiken Derks
1702-????

Derk Luikens
1736-1783

1769
Epkes Derks
1772-????
Harm Hindriks
1777-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juni 1769 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west ten noorden. Typering van het weer: zeer betrokken omtrent helder. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1769: Bron: Wikipedia
      • 19 mei » Kardinaal Giovanni Vincenzo Antonio Ganganelli wordt gekozen tot Paus Clemens XIV
      • 28 mei » Bisschopswijding van Paus Clemens XIV in Rome.
      • 4 juni » Kroning van Paus Clemens XIV in Rome.
      • 2 november » Pioniers van een Spaanse expeditie, onder wie José Francisco Ortega en geleid door ene Don Gaspar de Portola, ontdekten de Golden Gate nabij San Francisco.
    • De temperatuur op 15 augustus 1783 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1783: Bron: Wikipedia
      • 4 februari » Het Verenigd Koninkrijk kondigt aan de vijandelijkheden tegen de Verenigde Staten te staken, eind van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
      • 4 juni » De gebroeders Montgolfier geven in Annonay de eerste openbare demonstratie van de heteluchtballon.
      • 8 juni » In de vulkaan Laki, op IJsland, begint een uitbarsting die acht maanden zal duren, en die meer dan negenduizend mensen het leven kost. Ook is dit het begin van een achtjarige hongersnood.
      • 26 juli » Het eerste exercitiegenootschap De Vrijheid te Dordrecht opgericht. De Patriotten wilden de oude vrijheid heroveren op de Oranjes.
      • 23 september » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Zweden.
      • 1 december » Eerste bemande ballonvaart door Jacques Charles en Marie-Noël Robert.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Luikens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luikens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luikens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luikens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dennekamp is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ina Dennekamp, "Stamboom Dennekamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dennekamp/I439.php : benaderd 23 februari 2026), "Derk Luikens (1736-1783)".