Stamboom Den Nieuwenboer » Hemina Hendrina de Lorijn (1909-)

Persoonlijke gegevens Hemina Hendrina de Lorijn 


Gezin van Hemina Hendrina de Lorijn

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hemina Hendrina de Lorijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hemina Hendrina de Lorijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hemina Hendrina de Lorijn

Hemina Hendrina de Lorijn
1909-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 47

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1909 lag tussen -0.1 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
      • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
      • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
      • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
      • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1902 » Alfred Kastler, Frans natuurkundige en Nobelprijswinnaar († 1984)
    • 1903 » Bing Crosby, Amerikaans zanger en acteur († 1977)
    • 1906 » Mary Astor, Amerikaans actrice († 1987)
    • 1906 » René Huyghe, Frans conservator, kunstpsycholoog en estheticus († 1997)
    • 1910 » Adriaan van Hees, Nederlands acteur en NSB'er († 1976)
    • 1914 » Asger Jorn, Deens schrijver en schilder († 1973)

    Over de familienaam De Lorijn


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. den Nieuwenboer, "Stamboom Den Nieuwenboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-den-nieuwenboer/I15616.php : benaderd 13 mei 2025), "Hemina Hendrina de Lorijn (1909-)".