Stamboom Demmers » Constantia Adriana Anna "Conny" Valk (1931-2000)

Persoonlijke gegevens Constantia Adriana Anna "Conny" Valk 


Gezin van Constantia Adriana Anna "Conny" Valk

Zij is getrouwd met Petrus Hendricus Demmers.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1954 te Dinteloord en Prinsenland, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Constantia Adriana Anna "Conny" Valk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Constantia Adriana Anna "Conny" Valk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Constantia Adriana Anna Valk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 maart 1931 lag tussen -11,2 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -5,5 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
      • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
      • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
      • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
      • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
      • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • De temperatuur op 9 november 1954 lag tussen 2,4 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
      • 1 maart » De Verenigde Staten brengen de waterstofbom Castle Bravo tot ontploffing tijdens een kernproef.
      • 21 juli » Door topoverleg in Genève wordt Vietnam verdeeld in Noord- en Zuid-Vietnam.
      • 23 augustus » Vliegtuigongeluk in zee bij Bergen (Noord-Holland) met 21 doden tot gevolg.
      • 20 oktober » Hoofdcommissaris H.A.J.G. Kaasjager van Amsterdam lanceert het plan een flink deel van de grachten te dempen om van het parkeerprobleem af te komen.
      • 15 december » De status van de Nederlandse Antillen en Suriname als deel van het Koninkrijk der Nederlanden wordt vastgelegd in het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden.
      • 31 december » Eerste oudejaarsconference van Wim Kan op de Nederlandse radio.
    • De temperatuur op 5 juni 2000 lag tussen 7,1 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Nederlandse poëzielezers kiezen Gerrit Komrij tot de eerste Dichter des Vaderlands.
      • 29 maart » De exoplaneten HD 46375 b en HD 16141 b worden ontdekt. Het zijn de eerste gezamenlijke exoplaneten met een minimum massa kleiner dan die van Saturnus.
      • 22 april » Agenten van de federale overheid halen Elián González uit het huis van zijn verwanten in Miami (Florida) en brengen hem naar zijn Cubaanse vader in Washington D.C..
      • 27 augustus » Het Zimbabwaans voetbalelftal wint de vierde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) Lesotho te verslaan.
      • 30 september » Bij de Olympische Spelen in Sydney prolongeert de Nederlandse hockeyploeg de olympische titel door Zuid-Korea in de finale na strafballen (5-4) te verslaan.
      • 27 november » Servië en Montenegro wordt lid van de OVSE.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1927 » Jupp Derwall, Duits voetballer en trainer († 2007)
    • 1928 » James Earl Ray, Amerikaans crimineel († 1998)
    • 1928 » Sara Montiel, Spaans actrice en zangeres († 2013)
    • 1932 » Loek Kessels ("Lieve Mona"), Nederlands schrijfster en journaliste († 2019)
    • 1932 » Pim Sierks, Nederlands vliegenier
    • 1934 » Bhupen Khakhar, Indiaas kunstenaar in hedendaagse kunst († 2003)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Valk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Valk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Valk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Valk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Demmers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Demmers, "Stamboom Demmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-demmers/I966.php : benaderd 31 januari 2026), "Constantia Adriana Anna "Conny" Valk (1931-2000)".