Stamboom Demmers » Johannes Demmers (1879-1951)

Persoonlijke gegevens Johannes Demmers 


Gezin van Johannes Demmers

(1) Hij is getrouwd met Margaretha Veth.

Zij zijn getrouwd op 28 februari 1901 te Velsen, hij was toen 22 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Anna Margaretha Demmers  ± 1903-1951
  2. Jansje Demmers  ± 1905-1939

Het echtpaar is gescheiden 15 februari 1917 te Velsen.Bron 5


(2) Hij is getrouwd met Johanna Maria Aan.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1907 te Velsen, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Demmers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Demmers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Demmers

Anna Mantje
1857-1933

Johannes Demmers
1879-1951

(1) 1901
Jansje Demmers
± 1905-1939
(2) 1907

Johanna Maria Aan
± 1883-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes Demmers



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Kennemerland Velsen Akte Jaar 1879 Nummer 5
    2. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/168626094/srcid/31982724/oid/3
    3. Toegangsnummer:3750 bevolkingsregisters met dienstbodenregisters van de gemeente Wijk aan Zee en Duin, Archiefdeel van Inventarisnummer: 19
    4. Kennemerland Velsen Akte Jaar 1901 Nummer 5
    5. Noord-Hollands Archief - echtscheiding Haarlem - Aktenummer 20 - Akteplaats Velsen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 januari 1879 lag rond de 1,9 °C. Er was 15 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
      • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
      • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
    • De temperatuur op 12 juli 1907 lag tussen 8,8 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • De temperatuur op 14 juli 1951 lag tussen 7,5 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Verheffing van de Apostolische prefectuur Banka en Billiton in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Pangkal-Pinang.
      • 14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
      • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
      • 2 juni » Encycliek Evangelii Praecones van Paus Pius XII over het bevorderen van het katholieke missiewerk.
      • 3 juni » Zaligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII.
      • 28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Demmers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Demmers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Demmers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Demmers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Demmers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Demmers, "Stamboom Demmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-demmers/I745.php : benaderd 18 januari 2026), "Johannes Demmers (1879-1951)".