Stamboom Delfgou » Johanna Reiniera Wildschut (± 1892-< 1992)

Persoonlijke gegevens Johanna Reiniera Wildschut 

Bron 1

Gezin van Johanna Reiniera Wildschut

Zij is getrouwd met Arie de Jong.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1917 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Reiniera Wildschut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Reiniera Wildschut

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Reiniera Wildschut

Johanna Reiniera Wildschut
± 1892-< 1992

1917

Arie de Jong
1891-1982


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Smart Match™: Website van de familie Vonk-Wildschut Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    2. Type: Ontdekkingen uit de familiesite
      Auteur: Wilhelmina Theodora Vonk-Heutschi
      foto's afkomstig uit deze bron
      URL: https://www.myheritage.nl/site-205445801/website-van-de-familie-vonk-wildschut
      Stamboom: Vonk-Wildschut - 2013-10-29 19-26-35
    3. Huwelijk Arie de Jong
    4. Deel/Akte: Reg.6E fol. 9
      Archiefnaam: Noord-Hollands Archief
      hoofdpersoonnaam=Arie de Jong
      hoofdpersoonberoep=machinetekenaar
      hoofdpersoonleeftijd=25
      hoofdpersoongebplaats=Amsterdam
      partnernaam=Johanna Reiniera Wildschut
      partnerleeftijd=25
      partnergebplaats=Wageningen
      hoofdpersoonvader=Arie de Jong
      hoofdpersoonvaderberoep=onderwijzer
      hoofdpersoonmoeder=Lena Wiersma
      partnervader=Adrianus Johannes Wildschut
      partnervaderberoep=letterzetter
      partnermoeder=Willemina Grefhorst
      trdatum=donderdag 21 juni 1917
      trplaats=Amsterdam
      gebeurtenis=Huwelijk
      aktedatum=21 juni 1917
      akteplaats=Amsterdam
      erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
      aktenummer=Reg.6E fol. 9
      brontype=BS Huwelijk
      Instellingsplaats=Haarlem
      Collectiegebied=Noord-Holland
      Bron type: BS Huwelijk
      URL: https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/337194069/srcid/31333793/oid/3
      Gebeurtenissen 21 juni 1917

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 juni 1917 lag tussen 13,1 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 5,8 mm neerslag. Er was 6,6 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
      • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
      • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
      • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.

    Over de familienaam Wildschut


    De publicatie Stamboom Delfgou is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maarten Delfgou, "Stamboom Delfgou", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-delfgou/I357.php : benaderd 14 januari 2026), "Johanna Reiniera Wildschut (± 1892-< 1992)".