Stamboom Delfgou » Geertruida Antonia Maria Driessen (1869-1935)

Persoonlijke gegevens Geertruida Antonia Maria Driessen 

Bron 1

Gezin van Geertruida Antonia Maria Driessen

Zij is getrouwd met Antonius Theunissen.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1899 te Arnhem, Gelderland, Nederland, zij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 3 november 1935 te Nijmegen, Gelderland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Antonia Maria Driessen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Antonia Maria Driessen

Geertruida Antonia Maria Driessen
1869-1935

1899

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijk Martinus Johannes Hubertus Langenhuijsen Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  2. Archief: 0207
    Deel/Akte: 357
    Bron type: BS Huwelijk
    Inventarisnr.: 9114
    URL: https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/533156593/srcid/22196084/oid/33
    Archiefnaam: Gelders Archief
    hoofdpersoonnaam=Martinus Johannes Hubertus Langenhuijsen
    hoofdpersoonberoep=handelsreiziger
    hoofdpersoonleeftijd=22
    partnernaam=Alberdina Hermina Theunissen
    partnerberoep=zonder beroep
    partnerleeftijd=20
    hoofdpersoonvader=Johannes Langenhuijsen
    hoofdpersoonvaderberoep=Schilder
    hoofdpersoonmoeder=Anna Maria Brekelmans
    hoofdpersoonmoederberoep=geen beroep vermeld
    partnervader=Antonius Theunissen
    partnervaderberoep=wisselwachter
    partnermoeder=Geertruida Antonia Maria Driessen
    partnermoederberoep=zonder beroep
    trdatum=zaterdag 5 augustus 1922
    trplaats=Nijmegen
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=5 augustus 1922
    akteplaats=Nijmegen
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=9114
    aktenummer=357
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland
    Gebeurtenissen 5 augustus 1922

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 april 1869 lag rond de 24,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 39%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
  • De temperatuur op 24 mei 1899 lag rond de 14,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 3 november 1935 lag tussen 6,3 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Driessen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Driessen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Driessen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Driessen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Delfgou is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maarten Delfgou, "Stamboom Delfgou", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-delfgou/I205.php : benaderd 3 januari 2026), "Geertruida Antonia Maria Driessen (1869-1935)".