Stamboom Deinum » Harmen Thijsseling

Persoonlijke gegevens Harmen Thijsseling 

  • Hij is geboren.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 februari 2008.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Harmen Thijsseling

Hij had een relatie met Grietje Dijkstra.


Kind(eren):

  1. Harm Thijsseling  1970- 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harmen Thijsseling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Harmen Thijsseling

Harmen Thijsseling
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Thijsseling


De publicatie Stamboom Deinum is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marten Deinum, "Stamboom Deinum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deinum/I145.php : benaderd 17 januari 2026), "Harmen Thijsseling".