Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof » Antonetta Catharina Maria van Aalderen (1919-1992)

Persoonlijke gegevens Antonetta Catharina Maria van Aalderen 


Gezin van Antonetta Catharina Maria van Aalderen


Notities over Antonetta Catharina Maria van Aalderen

Echtgenoot:Willem Andries van Meeteren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonetta Catharina Maria van Aalderen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonetta Catharina Maria van Aalderen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonetta Catharina Maria van Aalderen

Antonetta Catharina Maria van Aalderen
1919-1992


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 oktober 1919 lag tussen 4,3 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
      • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
      • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
      • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
      • 6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
      • 22 december » 250 linkse Amerikanen, onder wie de anarchistische voorvrouw Emma Goldman, worden naar Rusland gedeporteerd.
    • De temperatuur op 30 mei 1992 lag tussen 13,6 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (43%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 7 april » Het vliegtuig van Yasser Arafat verongelukt in de woestijn van Libië waarbij drie mensen omkomen, maar Arafat zelf slechts lichtgewond raakt.
      • 13 april » Aardbeving bij Roermond met een magnitude van 5,8 op de schaal van Richter.
      • 5 mei » Tien minuten voor aanvang van de bekerwedstrijd tussen SC Bastia en Olympique Marseille stort een tijdelijke tribune van het Stade Armand Cesari gedeeltelijk in. Daarbij komen 18 mensen om het leven en raken 2300 toeschouwers gewond.
      • 12 mei » De Belgische alpiniste Ingrid Baeyens bedwingt als eerste vrouw de Annapurna.
      • 31 oktober » RTL plus verandert zijn naam in RTL Television, kortweg RTL.
      • 30 december » Het militaire bewind in Sierra Leone onder leiding van de 28-jarige kapitein Valentine Strasser maakt bekend dat het 26 mensen heeft laten executeren op verdenking van betrokkenheid bij twee mislukte pogingen tot een staatsgreep.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Aalderen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap Deelstra, "Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra/I9624.php : benaderd 14 januari 2026), "Antonetta Catharina Maria van Aalderen (1919-1992)".