Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof » Hilligje Haveman (1899-1986)

Persoonlijke gegevens Hilligje Haveman 

  • Zij is geboren op 8 april 1899 in Eemster gem. Dwingeloo.
  • Zij is overleden op 16 februari 1986 in Emmen, zij was toen 86 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 juni 2020.

Gezin van Hilligje Haveman

Zij is getrouwd met Andries Kamphof.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1923 te Dwingeloo, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Drents Archief
Algemeen Toegangnr: 0166.008
Inventarisnr: 1923
Gemeente: Dwingeloo
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 10
Datum: 27-04-1923
Bruidegom Andries Kamphof
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Dwingeloo
Beroep: smid
Bruid Hilligje Haveman
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Dwingeloo
Beroep: zonder
Vader bruidegom Willem Kamphof
Beroep: smid
Moeder bruidegom Jantje Baas
Beroep: zonder
Vader bruid Fokke Haveman
Beroep: landbouwer
Moeder bruid Aaltje Bruursema
Nadere informatie moeder van de bruid overleden

Kind(eren):

  1. Jantje Kamphof  ± 1924-1988 
  2. Willem Kamphof  1929-2021 


Notities over Hilligje Haveman

dochter van Fokke Haveman (zie 606) en Aaltje Bruursema.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hilligje Haveman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hilligje Haveman

Hilligje Haveman
1899-1986

1923
Jantje Kamphof
± 1924-1988

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte nr. 10

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1899 lag rond de 5,5 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 27 april 1923 lag tussen -0,1 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 7,4 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
    • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
  • De temperatuur op 16 februari 1986 lag tussen -6,6 °C en -0,6 °C en was gemiddeld -3,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Noordoostpolder behoort voortaan tot de provincie Flevoland en niet meer tot Overijssel.
    • 28 februari » Ondertekening te Den Haag van de Europese Akte.
    • 3 mei » België wint voor de eerste maal het Eurovisiesongfestival, dankzij de jonge Sandra Kim.
    • 22 juni » Sovjet-atleet Joeri Sedych verbetert in Tallinn zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (86,34 meter) met een worp van 86,66 meter.
    • 25 juni » Journaliste Yvonne Zonderop van Het Vrije Volk ontvangt de Anne Vondelingprijs 1985 uit handen van CDA-premier Ruud Lubbers.
    • 12 oktober » Heiligverklaring van kardinaal Giuseppe Maria Tomasi.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Haveman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haveman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haveman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haveman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap Deelstra, "Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra/I8289.php : benaderd 12 maart 2026), "Hilligje Haveman (1899-1986)".