Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof » Femmigje Smink (1872-1960)

Persoonlijke gegevens Femmigje Smink 


Gezin van Femmigje Smink

(1) Zij is getrouwd met Evert van den Bos.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1900 te Giethoorn, zij was toen 27 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
Algemeen Toegangnr: 123
Inventarisnr: 04477
Gemeente: Giethoorn
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 7
Datum: 29-06-1900
Bruidegom Evert van den Bos
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Zwolle
Bruid Femmigje Smink
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Giethoorn
Vader bruidegom Frans van den Bos
Moeder bruidegom Hendrika van Aalderen
Vader bruid Jacob Smink
Moeder bruid Aaltje Kuildert
Nadere informatie beroep Bg.: timmerman; beroep vader Bg.: timmerman; beroep vader Bd.: visscher

(2) Zij is getrouwd met Jan Boessenkool.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1923 te Zwolle, zij was toen 50 jaar oud.Bron 4

weduwnaar van Renske Beike van Mechelen

Notities over Femmigje Smink

Weduwe van Evert van den Bos

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Femmigje Smink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Femmigje Smink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Femmigje Smink

Jacob Smink
1832-1912

Femmigje Smink
1872-1960

(1) 1900
(2) 1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 60 gem. Giethoorn
  2. Akte 732 gem. Zwolle
  3. Acte nr. 7
  4. Akte 132

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1872 lag rond de 4,7 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 23 mei 1923 lag tussen 6,6 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
  • De temperatuur op 6 december 1960 lag tussen 2,5 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 29 februari » De oude stad Agadir in Marokko wordt verwoest door twee aardbevingen. Alhoewel de kracht beperkt is (5,7 op de schaal van Richter), blijft vrijwel geen steen op de andere. 15.000 mensen verliezen het leven.
    • 6 mei » Prinses Margaret van Groot-Brittannië trouwt in Londen met de fotograaf Antony Armstrong-Jones.
    • 7 mei » Michail Tal wordt de jongste wereldkampioen schaken aller tijden.
    • 21 juli » Sirimavo Bandaranaike van Sri Lanka (toen Ceylon) wordt de eerste vrouwelijke premier ter wereld.
    • 7 december » Ivoorkust wordt onafhankelijk.
    • 12 december » Oprichting van de Sloveense voetbalclub NK Maribor.
  • De temperatuur op 10 december 1960 lag tussen 0,4 °C en 2,6 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 11,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Gary Powers wordt, vliegend in een U-2, boven de Sovjet-Unie neergeschoten.
    • 30 juni » Ondertekening van de onafhankelijkheidsakte van Congo door Patrice Lumumba en Gaston Eyskens.
    • 20 augustus » Senegal verlaat de Mali-federatie en wordt een zelfstandige staat.
    • 1 oktober » Nigeria wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 9 november » John F. Kennedy wordt tot president van de Verenigde Staten gekozen.
    • 15 december » Koning Boudewijn van België trouwt met de Spaanse gravin Fabiola Mora y Aragón.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1870 » Saki, Engels schrijver († 1916)
  • 1874 » Frank Salisbury, Engels kunstschilder en glaskunstenaar († 1962)
  • 1878 » Jozef Stalin, Sovjet-Russisch dictator († 1953)
  • 1879 » Paul Klee, Duits-Zwitsers kunstschilder († 1940)
  • 1883 » Armgard von Cramm, Duits prinses van Lippe-Biesterfeld, moeder van Prins Bernhard († 1971)
  • 1884 » Philip Van Isacker, Belgisch politicus († 1951)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap Deelstra, "Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra/I5401.php : benaderd 25 februari 2026), "Femmigje Smink (1872-1960)".