Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof » Anna Maria "Annie" van den Bos (1917-1993)

Persoonlijke gegevens Anna Maria "Annie" van den Bos 

  • Roepnaam is Annie.
  • Zij is geboren op 21 augustus 1917 in Balkbrug gem. Avereest.
    Geboorte acte gemeente Avereest datum: 23 AUG 1917 acte nummer: 151 plaats een opmerking over deze acte
    aangever: Hendrik Jan van den Bos (HBSN 37664), oud 37 jaar, van beroep schilder, woonachtig te Avereest
    eerste getuige: Hendrik Blankestijn (HBSN 51056), oud 42 jaar, van beroep beambte aan Veldzicht, woonachtig te Avereest
    tweede getuige: Pieter Eduard Post (HBSN 138060), oud 32 jaar, van beroep bouwkundig opzichter, woonachtig te Avereest
    die heeft verklaard dat zijn echtgenote: Anna Maria Plomp (HBSN 37665)
    op 21 AUG 1917 om 04:00 uur op de locatie ten huize van den aangever, is bevallen van een kind van het vrouwelijk geslacht, dat de naam Anna Maria (HBSN 37675) gekregen heeft.
    Tijdstip: 04:00
  • Registratie van geboorte op 23 augustus 1917.Bron 1
  • Beroep: dienstbode.
  • Geloof: Gereformeerd.
  • Woonachtig:
  • Zij is overleden op 24 april 1993 in Muiden, zij was toen 75 jaar oud.
  • Zij is begraven op 28 april 1993 in Muiden.Bron 2
  • Een kind van Hendrik Jan van den Bos en Anna Maria Plomp
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 augustus 2022.

Gezin van Anna Maria "Annie" van den Bos

Zij is getrouwd met Jakob Kamphof.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1942 te Balkbrug gem. Avereest, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Huwelijksacte gemeente Avereest
datum: 1 MAY 1942
acte nummer: 23
plaats een opmerking over deze acte
bruidegom: Jakob Kamphof (HBSN 50533), oud 27 jaar, van beroep bakker, geboren te Avereest, woonachtig te Hoogeveen

meerderjarige zoon van Geert Kamphof (HBSN 8488), overleden
en van Eitje Krikke (HBSN 5950), oud 60 jaar, zonder beroep, woonachtig te Avereest
bruid: Anna Maria van den Bos (HBSN 37675), oud 24 jaar, zonder beroep, geboren te Avereest, woonachtig te Avereest

meerderjarige dochter van Hendrik Jan van den Bos (HBSN 37664), oud 62 jaar, van beroep schilder
en van Anna Maria Plomp (HBSN 37665), oud 64 jaar, zonder beroep, beide woonachtig te Avereest
eerste getuige: Jan Reindert Kamphof (HBSN 50530), oud 33 jaar, van beroep schilder, woonachtig te Avereest, broeder van den bruidegom
tweede getuige: Frans van den Bos (HBSN 37672), oud 35 jaar, van beroep schilder, woonachtig te Avereest, broeder van de bruid

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria "Annie" van den Bos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria "Annie" van den Bos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van den Bos

Roeland Plomp
1841-1919

Anna Maria van den Bos
1917-1993

1942

Jakob Kamphof
1914-1984


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 151 gem. Avereest
    2. Overlijdenskaart
    3. Akte 23

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 augustus 1917 lag tussen 7,6 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
      • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
      • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
      • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
      • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
      • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
    • De temperatuur op 1 mei 1942 lag tussen 3,6 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
      • 9 februari » Het grote lijnschip SS Normandie vat vlam, kapseist en zinkt in de haven van New York tijdens de ombouw tot troepentransportschip.
      • 5 april » Japanse strijdkrachten voeren een bombardement op Colombo en de marinebasis daar uit, maar de geallieerde schepen hadden al op 30 maart de haven verlaten.
      • 3 mei » In concentratiekamp Sachsenhausen worden 72 Nederlanders geëxecuteerd. Het merendeel was lid van de Ordedienst.
      • 6 juli » Anne Frank en de rest van haar familie duiken onder op de zolder van haar vaders kantoor in Amsterdam.
      • 19 november » De Sovjet-Unie zet tegenaanval op Stalingrad in.
    • De temperatuur op 24 april 1993 lag tussen 12,8 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (51%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 20 maart » Maurizio Fondriest wint de 84ste editie van de Italiaanse wielerklassieker Milaan-San Remo.
      • 20 augustus » Een aardbeving met de kracht van zeven op de Schaal van Richter treft Papoea Nieuw Guinea.
      • 30 augustus » Een brand legt in het centrum van Zaandam het Wastora Shopping Centre in de as.
      • 24 september » Ingebruikname in Rotterdam van de Willemsspoortunnel. De treinen rijden vanaf nu door deze tunnel, niet langer meer via de Koningshavenbrug ("De Hef") en de Willemsspoorbrug.
      • 29 november » Totale maansverduistering. De verduistering heeft een grootte van 1.09 in de kernschaduw. De eclips begint om 04:28 uur en staat bij het maximum, om 07:27 uur, op een hoogte van circa 7° (in Utrecht). De eclips eindigt om 10:26 uur.
      • 7 december » In Zuid-Afrika wordt de overgangsraad geïnstalleerd.
    • De temperatuur op 28 april 1993 lag tussen 10,1 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (86%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Togolese veiligheidstroepen schieten zeker twaalf mensen dood die in de hoofdstad Lomé deelnemen aan een betoging tegen de regering van president Étienne Eyadéma.
      • 25 februari » Het Catalaanse parlement neemt een wet aan waarin het onofficiële volkslied Els segadors tot officieel volkslied wordt verklaard.
      • 19 april » Na een kort en fel vuurgevecht beveelt sekteleider David Koresh om alle verblijven van de godsdienstige sekte bij Waco in Texas, in brand te steken.
      • 9 augustus » De militaire regering van Tsjaad heeft een nachtelijk uitgaansverbod afgekondigd voor het hele land, nadat een dag eerder bij nieuwe etnische rellen ten minste 41 mensen zijn gedood in de hoofdstad Ndjamena.
      • 28 augustus » 76 doden bij een vliegtuigongeluk in Tadzjikistan.
      • 15 december » Het tennisduo Jacco Eltingh en Paul Haarhuis wordt in Bussum uitgeroepen tot sportploeg van het jaar 1993 vanwege hun wereldtitel in het dubbelspel. Schaatser Falko Zandstra, Europees en wereldkampioen, en wielrenster Leontien van Moorsel, wereldkampioene en winnares van de Tour Feminin, krijgen de titel sportman en sportvrouw van het jaar toebedeeld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Bos


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap Deelstra, "Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra/I4385.php : benaderd 25 februari 2026), "Anna Maria "Annie" van den Bos (1917-1993)".