Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof » Gerrit Bannink (± 1848-1892)

Persoonlijke gegevens Gerrit Bannink 

  • Hij is geboren rond 1848 in Heino.
  • Beroep: Boerenknecht.
  • Hij is overleden in het jaar 1892 in Zwollerkerspel.
  • Registratie van overlijden op 3 maart 1892.Bron 1
  • Een kind van Derk Bannink en Antje Eisink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 april 2006.

Gezin van Gerrit Bannink

Hij is getrouwd met Machteldje van den Bosch.

Zij zijn getrouwd op 14 maart 1878 te Zwollerkerspel.Bron 2


Kind(eren):

  1. Dries Bannink  1886-1939 
  2. Dina Bannink  1888-1931

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Bannink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Bannink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Bannink

Derk Bannink
1799-1861
Antje Eisink
± 1801-????

Gerrit Bannink
± 1848-1892

1878
Dries Bannink
1886-1939
Dina Bannink
1888-1931

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. HCO Zwolle
    2. Acte 12 Zwollerskerspel HCO

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 maart 1878 lag rond de 1,4 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.

    Over de familienaam Bannink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bannink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bannink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bannink (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap Deelstra, "Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra/I4246.php : benaderd 11 januari 2026), "Gerrit Bannink (± 1848-1892)".