Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof » Gerritdina van Aalderen (1891-????)

Persoonlijke gegevens Gerritdina van Aalderen 


Gezin van Gerritdina van Aalderen

Zij is getrouwd met Lodewijk Johannes de Koff.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1921 te Zwolle, zij was toen 30 jaar oud.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
Algemeen Toegangnr: 123
Inventarisnr: 14584
Gemeente: Zwolle
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 56
Datum: 24-03-1921
Bruidegom Lodewijk Johannes de Koff
Leeftijd: 30
Geboorteplaats: Utrecht
Bruid Gerritdina van Aalderen
Leeftijd: 30
Geboorteplaats: Zwolle
Vader bruidegom Johan de Koff
Moeder bruidegom Maaijke Sophia Hendrika Mooring
Vader bruid Derk Albertus van Aalderen
Moeder bruid Hendrika Gerritdina van Grevenstein
Nadere informatie beroep Bg.: meubelmaker; beroep vader Bg.: orgelmaker; beroep vader Bd.: kleermaker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritdina van Aalderen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritdina van Aalderen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritdina van Aalderen

Gerritdina van Aalderen
1891-????

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 56

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 maart 1921 lag tussen 4,1 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
      • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.

    Over de familienaam Van Aalderen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap Deelstra, "Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra/I3833.php : benaderd 11 januari 2026), "Gerritdina van Aalderen (1891-????)".