Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof » Jannes Hummel (1889-1966)

Persoonlijke gegevens Jannes Hummel 

  • Hij is geboren op 13 mei 1889 in Leeuwarden.
  • Hij is overleden op 20 juni 1966 in Amsterdam, hij was toen 77 jaar oud.
    Ze ligt begraven samen met haar man op de Oosterbegraafplaats in Amsterdam. En daar ligt in het zelfde graf ook mijn vader (hun zoon) begraven, Jannes Hummel overleden op 29 April 1985 Met vriendelijke groet Neeltje Hummel
  • Hij is begraven in Nieuwe Ooster Amsterdam.Bron 1
  • Een kind van Bauke Hummel en Taetske Sipkens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 januari 2021.

Gezin van Jannes Hummel

Hij is getrouwd met Hendrica Roersma.

Zij zijn getrouwd op 24 januari 1912 te Leeuwarden, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Bron: Neeltje Hummel

Kind(eren):

  1. Taetske Hummel  1912- 
  2. Jacoba Hummel  1914-1914
  3. Hiltje Hummel  1914-1914
  4. Jacoba Hummel  1915-
  5. (Niet openbaar)
  6. Sytse Jan Hummel  1921-1927
  7. Jannes Hummel  1922-1985 
  8. Hendrica Hummel  1927-1927
  9. (Niet openbaar)


Notities over Jannes Hummel

Kleindochter Neeltje Hummel schreef mij:
Mijn opa en oma Hummel hebben 9 kinderen gehad waarvan 4 stuks in de kinderjaren zijn overleden aan roodvonk of rode hond dat weet ik niet precies.
Na dat overlijden hebben ze er weer vier bijgemaakt en volgens mij hebben ze de zelfde namen gebruikt.
Er zijn 5 kinderen overgebleven waarvan de jongste nog in leven is.
Dat is mijn tante Riek (Hendrica) die met Henk spoelstra is getrouwd ze wonen nu in Friesland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannes Hummel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannes Hummel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannes Hummel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Neeltje Hummel
    2. Akte 0011 gem. Leeuwarden

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 mei 1889 lag rond de 19,1 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
      • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
      • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
      • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
      • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
      • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 24 januari 1912 lag tussen 1,7 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
      • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    • De temperatuur op 20 juni 1966 lag tussen 10,2 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 6,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 3 april » De Russische Loena 10 brengt voor de eerste keer een ruimtesonde in een baan om de maan.
      • 3 juni » De astronauten Stafford en Cernan bevinden zich aan boord van de Gemini 9A die ruim 72 uur in de ruimte verblijft.
      • 13 augustus » Het Centrale Comité van de Chinese Communistische Partij kondigt de "Culturele Revolutie" aan.
      • 3 september » Eerste uitzending van de televisieserie Ja zuster, nee zuster.
      • 7 december » Ajax speelt in de mist tegen Liverpool, en wint met 5-1.
      • 8 december » De Griekse veerboot Heraklion zinkt in de Egeïsche Zee waarbij 220 mensen omkomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hummel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hummel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hummel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hummel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap Deelstra, "Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra/I1183.php : benaderd 13 januari 2026), "Jannes Hummel (1889-1966)".