Stamboom De Wit/Van der Loo » Martinus van der Loo (1914-)

Persoonlijke gegevens Martinus van der Loo 


Gezin van Martinus van der Loo


Notities over Martinus van der Loo

Geboren 10-02-1914?
Martinus?

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus van der Loo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus van der Loo

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus van der Loo


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Martinus van der Loo



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 februari 1914 lag tussen 3,9 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
      • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
      • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Loo


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jack de Wit, "Stamboom De Wit/Van der Loo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-wit-van-der-loo/I1110.php : benaderd 11 januari 2026), "Martinus van der Loo (1914-)".