Stamboom De Wilt » Johannes van de Klundert (1851-????)

Persoonlijke gegevens Johannes van de Klundert 

  • Hij is geboren in het jaar 1851.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 januari 1998.

Gezin van Johannes van de Klundert

Hij heeft/had een relatie met Adriana Jonkmans.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van de Klundert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van de Klundert

Johannes van de Klundert
1851-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Klundert


De publicatie Stamboom De Wilt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. de Wilt, "Stamboom De Wilt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-wilt/I173.php : benaderd 24 januari 2026), "Johannes van de Klundert (1851-????)".